جنی
صفحه اصلی / مد و دکوراسیون / برند های معروف / جنی از بلک پینک الگویی برای فشن و مد

جنی از بلک پینک الگویی برای فشن و مد

در این پست قصد داریم تا در مورد فشن کی پاپ و مخصوصا جنی از گروه بلک پینک صحبت کنیم. پس در ادامه با ما در وبسایت مجله تایم همراه باشید.

وقتی حرف فشن و مد آیدل های کره ای و کی پاپ به میان می آید یکی از اولین گروه های که بلافاصله به ذهن ما می آید گروه بلک پینک است و به دنبال آن جنی، چنل انسانی Human Chanel (این لقب بخاطر این است که جنی مدل برند معروف چنل است) به ذهن شما می آید.

شاید دلیل آن این باشد که جنی اخیرا از بزرگترین نام ها و برندهای جهانی فشن و مد توجه زیادی را به خودش جلب کرده است. و این امر به لطف حس و سلیقه ی بسیار خوب او از استایل و مد است. مد و سلیقه ای که حسی را به ما می دهد مخلوطی از گیرل کراش با حس دختر همسایه بودن. 

آیدی اینستاگرام جنی

جندوک مدل و استایل جدید

در سن 22 سالگی جنی به بیشتر چیزهایی که خیلی از دخترها رویای رسیدن به آن را دارند، رسیده است. او تا به حال روی عکس کاور جلد خیلی از مجله های مد و فشن بوده است. به رخدادهای مد و فشن خیلی زیادی در سراسر جهان رفته است و از همه مهمتر او به عنوان یکی از الهه های برند چنل معرفی شده است. 

جنی در کمتر از دو سال به همه این دستاوردهارسیده است. شاید بگویید خب جنی هم مثل دیگر هم کمپانی های خود  جی دراگون و CL  از یک حس استایل سرچشمه می گیرند ولی جندوک بارها و بارها ثابت کرده است که استایل منحصر بفرد خود را دارد و باید به صورت جداگانه این استایل با رنگ و بوی خاصش مورد توجه قرار بگیرد. جنی هم آماده است که بیشتر و بیشتر هر آنچه می تواند را به ما نشان دهد.

View this post on Instagram

one @chanelofficial @dazedkorea

A post shared by J (@jennierubyjane) on

روی استیج با ظاهری خشن و گیرل کراش می درخشد آئورایی که استایلیست گروه آن را “بانمک و جذاب” توصیف می کند. طرفدارهای جدید حتی ممکن است فقط باجنی رپر را با این ظاهر آتشین استیج بشناسند ولی طرفدارهای دیگر می گویند که جنی خیل شخصیت لطیف و ملایم و مهربان تری دارد و حتی کیوت تر. 

View this post on Instagram

yes sir i’m one of a kind

A post shared by J (@jennierubyjane) on

این گونه است که او با پوشیدن یک لباس روی استیج هم می تواند جذاب باشد و هم در عین حال با نمک باشد.

از روی دیگر لباس هایی که جنی در فرش های قرمز می پوشد بیشتر به روی زنانه او وابسته هستند و بیشتر این لباس ها لاغری و زنانگی و لطافت او را برجسته می کنند. 

View this post on Instagram

#chanelbythesea

A post shared by J (@jennierubyjane) on

جنی در اینستاگرام

خب اگر تا حالا فکر می کرده اید که لباس های استیج او شما را به کشتن می دهد باید بگویم که در واقع این تیپ و لباس های خارج از تایم کاری اوست که مردم برایش غش می کنند. 🙂 به لطف اینستاگرام طرفدارها در سراسر جهان می توانند تیپ و استایل و عکس های OOTD جنی را ببینند. این عکس غالبا با مهارت و به زیبایی توسط دیگر اعضای گروه بلک پینک گرفته شده است. برخی دیگر از این عکس ها سلفی هستند.

View this post on Instagram

A post shared by J (@jennierubyjane) on

همزمان با اینکه لباس ها و تیکه های زیادی از برند چنل برای یک الهه برند چنل خیلی طبیعی بنظر می رسد هنر جنی این است که آن ها را خیلی با راحتی و ظرافت در لباس های روزمره خود استفاده می کند و این دلیل اصلی چنل انسانی نامیده شدن اوست. به این لباس راحت و در عین حال روی مد فرودگاه جنی دقت کنید.

و درست همانجایی که فکر می کنید دیگر از این بهتر نمی تواند باشد باید به لباس های رنگارنگ و استایل او در موزیک ویدئوی دبیوت سولوی او نگاه کنید. به نظر می رسد که دوران سیطره مد و فشن جنی تازه شروع شده است و باید منتظر ماند و بیشتر از آن دید.

View this post on Instagram

빛이나는솔로

A post shared by J (@jennierubyjane) on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.