صفحه اصلی / بازی و سرگرمی / بازی های ویدئویی / معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4

معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4

بدون شک تمامی ما هنگامی که برای اولین بار در رزیدنت اویل 4 با دکتر سالوادور روبرو شدیم بسیار ترسیدم ، مردی که فقط با یک ارّه میتوانست کار مارا بسازد ، این گاندو که به Chainsaw Man هم معروف است ، هنگام درگیری با او نباید میگذاشتیم که نزدیکمان شود و باید از یک فاصله معین به سویش تیر اندازی میکردیم که البته از سایر گاندوها کمی مقاوم تر بود و با هندگان به آسانی نمیمرد.

این گاندو یک گونی بر روی سرش کشیده و با استفاده از آن چهره اش را نامعلوم ساخته و بازیکن نمیتواند چهره او را ببیند ، جالب است که بدانید دو مدل زن و مونث او نیز در بازی وجود دارند که به احتمال زیاد آن دوخواهر هستند.

دکتر سالوادور در رزیدنت اویل 4

درحالت Mercenaries یا همان مزدوران ما شاهد یک مدل بسیار قدرتمندتر از این شخصیت در بازی هستیم، این مدل قدرتمند تر از او “Giant Chainsaw Man” نام دارد ، معمولا ما مرد ارّه بدست را میتوانیم سریعتر از روستایی های دیگر به دلیل صدای خاص ارّه برقی یا مدل و گونی سرش تشخیص دهیم و به آسانی از گاندوهای روستایی معمولی قابل تشخیص است.

درهمین خصوص : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل 4

دلیل خشونت بسیار زیاد دکتر سالوادور ، وجود انگل پلاگا در اوست ، به دلیل بیشتر جذب شدن این انگل در او ، او نسبت به دیگر گاندوها مقاوم تر است و کشتنش با تفنگ های معمولی مانند هندگان کار ساده ای نیست ولی نقطه ضعفش شلیک کردن به پایش است ، بهتر است که با نارنجک و یا شاتگان از او استقبال کنید ، البته در برخی مراحل میتوانید از دست او فرار کنید ولی کشتنش بهتر است زیرا با کشتن او شما میتوانید یک جواهر گرانبها بدست بیاورید و بعد با فروشش به بازرگان پول خوبی به جیب بزنید.

مدل قدرتمند تر دکتر سالوادور به نام Giant Chainsaw Man

زمانی که شما در اتاق مرد بازرگان بتوانید به خوبی نشانه گیری کنید و هدف هارا بزنید و حداقل امتیاز B را بدست آورید ، یک مدل کوچک از این گاندو برای شما در دسترس قرار میگیرد.

جالب است بدانید که در نسخه ژاپنی این بازی ، به دلیل خشونت زیاد جدا کردن سر از بدن لیان ، این صحنه سانسور شده و در نسخه ژاپنی صحنه بریده شدن سر لیان هنگام مرگ نشان داده نمیشود.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل 7

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.