شادی
شادی
صفحه اصلی / سلامت / روانشناسی / چندین راز شاد بودن که هرگز نمی دانستید (قسمت اول)

چندین راز شاد بودن که هرگز نمی دانستید (قسمت اول)

شاد بودن یک میل باطنی و ذاتی است. میل به شاد بودن به این معنی نیست که ما همیشه و در تمامی مراحل زندگی شاد زندگی کنیم. اما می توانیم با انجام دادن کارهایی شانس خودمان را برای داشتن یک زندگی زیباتر و شادتر افزایش بدهیم.  در این مطلب ما به رازهایی که افراد شاد برای شاد بودن می دانند می پردازیم.

راز شاد بودن

شاد بودن

انسان های شاد خودشان را دوست دارند

معمولاً آدم های شاد راضی و قانع هستند. وقتی به آنها چیزی می دهیم به خاطرش از ما سپاسگزاری می کنند. برای افراد شاد همواره راهی برای پیشرفت وجود دارد. اما همان چیزی که هستند برایشان دوست داشتنی است. معمولاً افراد شاد دارای ویژگی هایی مانند خوش بینی، سازگاری و انعطاف پذیری هستند. آن ها با وجود اینکه خنده آور نیستند اما شوخ طبع هستند.

شادی
شادی

آن ها همواره متکی به خود هستند

معمولاً افراد شاد با درون خود ارتباط ویژه ای دارند. آنها هیچگاه خودشان را یک فرد گول خورده تصور نمی کنند. مردم شاد می دانند که چه چیز برایشان مهم است. آنها هیچ وقت به دیگران اجازه نمی دهند باور هایشان را به آنها تحمیل کنند.

شادی
شادی

افراد شاد در لحظه زندگی می کنند

افرادی ویژگی شاد بودن را در زندگی تجربه می‌کنند که به خاطر اتفاقات گذشته همواره پشیمان نیستند و ندانستن آینده آن ها را نگران نمی‌کند.  آن ها می‌دانند که زندگی همین لحظه اکنون است. بنابراین در لحظه زندگی می‌کنند و از آن لذت می‌برند.

شادی
شادی

هرگز دیگری را عامل کامل کردن خود نمیدانند

افراد شاد به دنبال فردی نیستند که آنها را کامل کند. شادها خود در درونشان فرد کاملی هستند که برای توسعه زندگی به دنبال ارتباط برقرار کردن با دیگران هستند. روابط آنها مبتنی بر این موضوع نیست که چه کاری می توانی برای من انجام دهی آنها در رابطه هیچ شرطی برای شما نمی گذارند.

شادی
شادی

بیشتر بخوانید : راز جذابیت ؛ چگونه فرد جذابی باشیم؟(قسمت دوم)

مجله تایم

شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی
شادی کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.