جذابیت
دختر جذاب
صفحه اصلی / سلامت / روانشناسی / شخصیت شناسی / راز جذابیت ؛ چگونه فرد جذابی باشیم؟(قسمت اول)

راز جذابیت ؛ چگونه فرد جذابی باشیم؟(قسمت اول)

در این مطلب به بیان برخی از ویژگی های شخصیت های جذاب می پردازیم و ادامه آن در قسمت دوم:

برای مشاهده قسمت دوم این مطلب بر روی همین متن کلیک نمایید.

مرد جذاب
chace crawford – چک فراورد

جذاب بودن نیاز ذاتی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند در این مطلب ما به تعدادی راز جذابیت اشاره خواهیم کرد که باعث می شود قدرت نفوذ و جاذبه شما چند برابر شود.

شاید دقت کرده باشید که برخی افراد در میهمانی ها و جمع ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند . جو مهمانی قبل از حضور آنها و بعد از حضور آنها بسیار متفاوت است. آنها به مهمانی گرما می بخشند و حضورشان بسیار احساس می شود.

این افراد کسانی هستند که همه دوست دارند با آنها صحبت کنند و به سمت شان جذب میشوند. افراد جذاب در بیشتر موارد زیبایی ظاهری آنچنانی ندارند، بلکه آنها با خصوصیت اخلاقی خود موجب جذابیت خود می شوند . در این مطلب ما به این خصوصیات و راز جذابیت آن ها می پردازیم.

جذابیت
دختر جذاب

راز جذابیت شخصیت های جذاب :

آن ها معمولا شنوندگان خوبی هستند

این افراد همیشه برای شنیدن صحبت‌های شما خود را مشتاق نشان می دهند و به این شکل به شما نشان می دهند که فرد مهمی هستید. بنابراین ناخودآگاه به سمت آن ها جذب می شویم. اگر می‌خواهید فرد جذابی باشید یک راز جذابیت مهم این است که به دیگران هم اجازه بدهید حرف بزنند و با گوش شنوا به صحبت های آنها گوش بدهید.

زوج موفق
زوج جذاب

راز جذاب بودن دوم این است که واضح حرف بزنید

افراد جذاب معمولا واضح صحبت می کنند آنها صدای ملایمی دارند و کلمات را به درستی تلفظ می نمایند . می‌توانید با تقویت فن بیان خود جذابیتتان را افزایش دهید. با مکس های به موقع، سکوت به موقع و با بیان احساسات خود در صحبت کردن می توانید دیگران را به خود جذب کنید.

بکهام
دیوید بکهام

جذاب ها قابل اعتماد هستند

اگر فرد درستکاری باشید ناخودآگاه اطرافیانتان به این موضوع پی خواهند برد و به سمت شما جذب می شوند. بنابراین شما می توانید با درستکار بودن و داشتن انسانیت دیگران را به سمت خود جذب کنید.

دختر
جذابیت

جذاب ها در ملاقات با شما به تلفن همراهشان اهمیت نمی دهند

اگر می خواهید روی دیگران تاثیر بگذارید در هنگام ملاقات با آنها وانمود کنید که اصلا تلفن همراه خود را همراه نبرده اید و اینگونه نشان دهید آن فرد انقدر مهم است که شما زمان کنار او بودن را با تلفن همراه خود تلف نخواهید کرد. بنابراین اگر در یک میهمانی تلفن همراه خود را در دست بگیرید و مشغول چک کردن ایمیلهای تا شوید از میزان جذابیت خود می کاهید.

مجله تایم

Charming woman
Charming woman
جذابیت
دختر جذاب
جذابیت
مرد جذاب
chace-crawford
chace-crawford
chace crawford - چک فراورد
chace crawford – چک فراورد
chace crawford - چک فراورد
chace crawford – چک فراورد
دختر
دختر جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.