صفحه اصلی / مد و دکوراسیون / دکوراسیون / بهترین و محبوب ترین طراحی دکوراسیون های مد روز سال ۲۰۱۹ کدام اند؟

بهترین و محبوب ترین طراحی دکوراسیون های مد روز سال ۲۰۱۹ کدام اند؟

بهترین و محبوب ترین طراحی دکوراسیون های مد روز سال ۲۰۱۹ کدام اند؟

با تحویل سال نو معمولا افراد زیادی به فکر تغییر دکوراسیون خانه می افتند.در واقع فرصتی برای خداحافظی با هر آنچه که در گذشته بد بوده و پذیرفتن چیز های تازه و خوب است.

طبیعی است که برای این تغییر و تحولات لازم است تا دکوراسیون های مد روز سال را بدانید.در ادامه این مقاله اختصاصی از سایت مجله تایم ترند های دکوراسیون سال ۲۰۱۹ را برای شما مطرح می کنیم.

۱)ترند بیوفیلیک(طبیعت گرایی)

یکی از محبوب ترین دکوراسیون های مد روز در سال ۲۰۱۹ طراحی بیوفیلیک است.

دکوراسیون مد روز ۱

در واقع در این طراحی بر رابطه ی انسان و طبیعت تاکید می شود.مواد طبیعی مانند زمین،سنگ،نور روز و گیاهان ،خارج از خانه را به ما یادآوری می کنند.و این نوع طراحی طبیعت بیرون را به خانه می آورد.

۲)ترند ممفیس (مرکز مصر باستان)

در این طراحی از مبلمان و رنگ های قرون جدید استفاده می شود.رنگ های ابتدایی و شکل های گرافیکی در این نوع طراحی کاربرد ندارند.

دکوراسیون مد روز ۲

۳)طراحی ماکسیمالیست(حداکثر گرایی)

در این طراحی دکوراسیون مد روز ،تسلط و کاربرد مینیمالیسم و طراحی اسکاندیناوی که توسط رنگ های خنثی و عناصر ساده مشخص می شود، کاهش می یابد.

دکوراسیون مد روز ۳

بجای آن، استفاده از رنگ های روشن و الگوهای گرافیکی در خانه شایع تر می شود.بدون نگرانی الگو ها و رنگ ها را مخلوط کنید.و یک نقاشی بزرگ بر یک دیوار خانه نصب کنید.

۴)طراحی با بخش های پایدار و دست ساز

عناصر دست سازی که با استفاده از موادی مانند کنف،کاغذ نازک و سفال درست شده اند از دکوراسیون های مد روز سال ۲۰۱۹ می باشند.

دکوراسیون مد روز ۴

ما افرادي را میبینیم که در خانه هايشان نياز به اين عناصر پايه ، به عنوان راهي براي احساس بيشتر در ارتباط با زمين و ريشه هايشان دارند.

بیشتر بخوانید :

۸ ایده دکوراسیون اتاق خواب جذاب و به روز دخترانه که فوق العاده شیک هستند

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.