scalebound - احتمال بازگشت بازی Scalebound به صورت انحصاری نینتندو
صفحه اصلی / خبر / اخبار بازی ویدئویی / احتمال بازگشت بازی Scalebound به صورت انحصاری نینتندو

احتمال بازگشت بازی Scalebound به صورت انحصاری نینتندو

بازی Scalebound در ابتدا قرار بود به صورت انحصاری برای کنسول های Xbox One منتشر شود ولی پس از مدتی شرکت مایکروسافت تولید این بازی را لغو کرد و باعث شد این بازی بصورت نیمه کاره و ناتمام بماند ولی اکنون بعد از دو سال دوباره ساخت این بازی اما اینبار با همکاری شرکت Nintendo شروع شده.

این بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن بود و در ابتدا قرار بود در سال 2017 منتشر شود ولی نیمه کاره ماند و قرار بود برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان باشد.

scale 1024x576 - احتمال بازگشت بازی Scalebound به صورت انحصاری نینتندو

از آن جهت که کمپانی که در حال ساخت بازی Scalebound یعنی PlatinumGames با شرکت نینتدو رابطه خوبی دارد و Nintendo Insider هم مبنی بر همین موضوع گزارشی منتشر کرده است ، احتمال اینکه این بازی برای نینتدو سوییچ به صورت انحصاری منتشر شود بسیار زیاد است و همکاری این دو شرکت مطمئنا موجب خلق اثری بسیار زیباتر و بهتر از قبل خواهد شد.

ولی نکته ای مهم اینکه نینتدو سوییچ از لحاظ سخت افزاری ضعیف تر از ایکس باکس وان است و احتمال اینکه این عنوان دارای کاهش گرافیک شود هم زیاد است ولی اگر شانس با گیمیرها همراه باشد شاید این مشکل پیش نیاید که احتمال کمی دارد.

و اما چرا این بازی برای ایکس باکس وان منتشر نشد و این بازی نیمه کاره رها شد چیست؟ آقای phil  spencer که مدیربرند معروف ایکس باکس است در اینمورد چنین میگوید :

خیلی زود معرفی شدن Scalebound یکی از دلایل مهم لغو این بازی است و موانعی که پیش روی شرکت PlatinumGames بود سبب میشد که نتواند این بازی به استاندارد های مورد انتظار شرکت مایکروسافت و ایکس باکس نزدیک شود.

sb screenshot 02.0 1024x683 - احتمال بازگشت بازی Scalebound به صورت انحصاری نینتندو

در این هفته بازی Crackdown 3 پس از تاخیر فراوان بالاخره برای کنسول های نسل هشتمی شرکت Microsoft معرفی شد ولی نتوانست انتظار بازیکنان این کنسول را برآورده کند ، از زمان لغو عنوان Scalebound توسط مایکروسافت و ایکس باکس ، ایکس باکس وان با مشکل جدی کم بودن بازی های انحصاری خوب روبروست.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی کامل بازی GTA IV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.