خرید ادکلن
ادکلن
صفحه اصلی / مد و دکوراسیون / عمومی (مد و دکوراسیون) / ویژگی های ادکلن پاییزی ، در پاییز چه ادکلنی بخریم

ویژگی های ادکلن پاییزی ، در پاییز چه ادکلنی بخریم

ویژگی های ادکلن پاییزی ، در پاییز چه ادکلنی بخریم

به محض اینکه اولین خنکای پاییزی را حس می‌کنید، رایحه‌های ملایم تابستانی جایشان را به عطرهای قوی و تند می‌دهند. انتخاب یک ادوکلن پاییزی خوب می‌تواند استایل شما را کامل کند، کافی است از راهنمایی یک متخصص در زمینه عطر و ادکلن استفاده کنید.

در این متن توصیه‌های ریچل تن برینک (Rachel ten Brink) پایه‌گذار Scentbird یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین سایت‌ها در حوزه عطر و ادکلن، را بخوانید تا بهترین انتخاب را برای پاییز امسال داشته باشید.

برخلاف رایحه‌های تابستانی که معمولا سبک و محتاطانه هستند، رایحه‌های هوای سرد حالتی قوی‌تر  و جسورانه  داشته و ترکیبی از عطر چوب، ادویه و شیرینی را در خود دارند. این تفاوت در رایحه‌ها باعث می‌شود، برخلاف تابستان و فصل‌های گرم که مدام به تمدید ادکلن نیاز داشتید، در پاییز و فصول سردتر، عطر و ادکلن‌ هایی را استفاده کنید که از ماندگاری بالاتری برخوردارند.

ریچل بن برینک می‌گوید: پایه‌های بویایی تازه و مرکبات برای تابستان انتخاب‌های خوبی هستند اما برای هوای خنک‌تر ماه‌های پاییزی این ترکیب می‌تواند بیش از اندازه سبک باشد. پاییز بهترین زمان برای تجربه گروه‌های بویایی جدید و قوی‌تر است.

جوز هندی، عنبر، چوب صندل و هر رایحه‌ چوب، ادویه و شیرین برای پاییز مناسب است.

تناسبت ادکلن پاییزی با ویژگی‌های شخصیتی

وقتی گروه بویایی و نت‌های مورد علاقه خود را انتخاب کردید، باید تصمیم بگیرید که کدام رایحه با ویژگی‌های شخصیتی شما تناسب دارد، این نکته‌ای است که برینک برای انتخاب عطر و ادکلن بر آن تاکید می‌کند.

او در باره تناسب ادکلن و ویژگی‌های شخصیتی می‌گوید: رایحه‌های پاییزی باید بهترین احساس را در شما به وجود آورند. این بهترین زمان برای آن است که رعطرهای پیچیده‌تری را امتحان کنید و از گروه‌های بویایی مختلف الهام بگیرید. پاییز فصل رنگ‌های متنوع است پس شما هم خودتان را در رنگ و بوهای تازه غرق کنید و از امتحان کردن یک رایحه جدید نترسید.

ادکلن پاییزی
ادکلن

 

چوب، بهترین انتخاب برای ادکلن پاییزی

همانطور که برگ شاخه‌های درختان اطرافتان کمتر می‌شود و شما هر روز بخش بیشتری از تن درختان را می‌بینید، باید به میزان رایحه چوب در اودکل خودتان هم اضافه کنید. رایحه‌های گروه  بویایی چوب بهترین انتخاب برای پاییز هستند، آن‌ها حس و حالی گرم دارند که با ترکیب عنبر حال پاییزی شما را کامل می‌کنند.

خرید ادکلن
ادکلن

این ادوکلن‌ها پیشنهاد ما برای پاییز هستند:

ادو پرفیوم زنانه دو مارلی مدل Athalia
ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Living Lalique
ادو پرفیوم زنانه نارسیسو رودریگز مدل For Her Le Absolu
ادو پرفیوم زنانه ایو روشه مدل Comme une Evidence Intense
ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire
ادو تویلت مردانه پرادا مدل Prada Le Homme
ادو تویلت مردانه گرلن مدل Le Homme Ideal
ادو پرفیوم مردانه دو مارلی مدل Herod
منبع:دیجی استایل، مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.