qgWuBv3N8Sf34fJ2McjTCR 1050x525 - تماشا کنید | تعاملات کاربران در تریلر جدید بازی Fallout 76
صفحه اصلی / خبر / اخبار بازی ویدئویی / تماشا کنید | تعاملات کاربران در تریلر جدید بازی Fallout 76

تماشا کنید | تعاملات کاربران در تریلر جدید بازی Fallout 76

به تازگی تریلری جدید از بازی مورد انتظار Fallout 76 منتشر شده است که تعاملات کاربران را با یکدیگر نشان می‌دهد.

بازی Fallout 76 یکی از امیدهای جدید استودیو بتسدا (Bethesda) در سال جاری بوده که قرار است تا در چند ماه آینده، به دست کاربران و طرفداران این سری بازی برسد. طبق گفته سازندگان، بازیکنان می‌توانند در Fallout 76 یک تجربه جدید و گسترده را نسبت به نسخه‌های پیشین داشته باشند و قابلیت‌های جدیدی در دسترس آن‌ها خواهد بود.

حال در تریلر جدید منتشر شده از بازی Fallout 76، می‌توان تعاملات کاربران را مشاهده کرد. البته در هیچ یک از قسمت‌های این تریلر شاهد بازی اصلی و گیم‌پلی آن نیستیم و در واقع ویدئو مذکور، شبیه یک کارتون بسیار جالب طراحی شده است. نقش اول این ویدئو شخصیت محبوب والت بوی (Vault Boy) بوده که در لحظات اولیه تریلر از پایگاه و منطقه امن خود بیرون آمده و به جست‌ و وجو در محیط بازی می‌پردازد. وی در این راه دوستان زیادی پیدا می‌کند که با یکدیگر تفریحات مختلفی را تجربه می‌کنند و تعاملات آن‌ها به تصویر کشیده خواهد شد. همچنین در دیگر بخش‌های تریلر، می‌توانید شاهد مبارزه و درگیری بازیکنان با یکدیگر باشید که چطور ممکن است با یکدیگر دوست و یا دشمن شوند.

بازی مورد انتظار Fallout 76، در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در نهایت می‌توانید ویدئو جدید Fallout 76 که با موضوع تعاملات کاربران در دنیای بازی منتشر شده است را مشاهده کنید:

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار اطلاعات بسیار زیادی از بخش‌های مختلفی مثل سیستم Respawn و Junk ها اشاره کرد که کاربران در طول بازی با آن‌ها سر و کار خواهند داشت.

منبع:گیمفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.