Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
صفحه اصلی / خبر / اخبار بازی ویدئویی / شباهت ها و تفاوت های دنیای Cyberpunk 2077 با GTA V

شباهت ها و تفاوت های دنیای Cyberpunk 2077 با GTA V

بازی Cyberpunk 2077 هنوز راه زیادی تا عرضه به بازار در پیش دارد و استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) نیز تاکنون گیم‌پلی آن را برای عموم نمایش نداده است. با این حال، این استودیوی لهستانی هر از گاهی اطلاعات و جزئیات بسیاری از این بازی منتشر می‌کند که در جدیدترین آن‌ها در خصوص شباهت‌ها و تفاوت‌های جهان بازی Cyberpunk 2077 با عنوان Grand Theft Auto V صحبت کرده‌اند.

همانطور که از نخستین تریلر این بازی نیز پیدا بود، جهان Cyberpunk 2077 کاملاً با جهان دیگر عناوین علمی تخیلی دیگر تفاوت دارد و به جای چشم‌اندازی تاریک از آینده، دنیایی رنگارنگ و روشن را ترسیم می‌کند.

گرچه جهان بازی Cyberpunk 2077 کاملاً رنگارنگ و دلباز است اما خیابان‌های آن را گروه‌های جنایتکار اشباع کرده‌اند. این دنیایی‌ست که بسیاری از جنایت‌های آن در روز روشن اتفاق می‌افتد و مردم نیز با آن مشکلی ندارند.

به تازگی پاتریک میلز (Patrick Mills)، طراح مراحل این بازی در گفتگو با مجله پلی‌استیشن، در خصوص بازی در دست ساخت Cyberpunk 2077 و جهان آن صحبت کرده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

این جهانی است که بدترین جنایت‌ها در آن در روز روشن اتفاق می‌افتد و همه هم می‌دانند که این وقایع اتفاق می‌افتد و به نوعی با آن همراه می‌شوند. [در اصل] همه فقط زندگی خود را می‌کنند.

جنایت‌های بسیار رخ داده در جهان بازی Grand Theft Auto V بر کسی پوشیده نیست و چنین چیزی را می‌توان در بازی Cyberpunk 2077 نیز مشاهده کرد. با این حال، صرف نظر از محیط‌های آینده این بازی علمی تخیلی، این صحبت‌ها نشان می‌دهد که چگونه جهان این بازی به جنایت‌های اتفاق افتاده آن واکنش نشان می‌دهد.

در بازی GTA V هیچ کدام از فعالیت‌های مجرمانه بدون پیگیری پرقدرت پلیس رخ نمی‌داد اما این صحبت‌های میلز به این نکته اشاره دارد که مردم جهان Cyberpunk 2077 به جنایت‌های رخ داده در آن عادت کرده‌اند و اهمیت زیادی برای آن‌ها قائل نمی‌شوند.

این گفته‌ها ممکن است به این معنا باشد که اگر در روز روشن در بازی Cyberpunk 2077 دست به فعالیت‌های مجرمانه زدید، شاید مقامات امنیتی و حفاظتی با شما برخورد نکنند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Cyberpunk 2077، اخیراً مشخص شده است که احتمالاً گیم‌پلی این بازی در رویداد Gamescom 2017 به نمایش درآید. همچنین به تازگی گفته شده است که این بازی در بیان مشکلات سیاسی هیچ ابایی ندارد. از سوی دیگر، مدتی پیش اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر تاریخ عرضه و پلتفرم مقصد مشخصی ندارد.

منبع:گیمفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.